LBK:s Gästbok


[Serietabellen]

Händelsekalender

  • Onsdag 25.4
    Juniorer P-8 (födda 2010) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-9 (födda 2009) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.17.30-18.30.

  • F-9 flickor (födda 2008-2010) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-10 (födda 2008) kl. 18:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.18.30-19.30.

  • Juniorer P-14 (födda 2004) kl. 18:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.18.30.19.30.

  • Juniorer P-13 (födda 2005) kl. 18:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.18.30-19.30.

  • Juniorer P-12 (födda 2006) kl. 18:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.18.30-19.30.

  • Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 19:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.19.30-20.30.

  • Flickor F-12 kl. 19:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.19.30-20.30.


  • Fredag 27.4
    Juniorer P-9 (födda 2009) kl. 18:00

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.18.00-19.15.

  • Juniorer P-10 (födda 2008) kl. 18:00

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.18.00-19.15.

  • Juniorer P-6/7 (födda 2011 och 2012) kl. 18:00

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.18.00-19.15.

  • Flickor F-12 kl. 19:15

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.19.15-20.30.

  • Juniorer P-13 (födda 2005) kl. 19:15

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.19.15-20.30.

  • Juniorer P-12 (födda 2006) kl. 19:15

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.19.15-20.30.


  • Lördag 28.4
    Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 13:00

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.13.00-14.15.

  • Representationslaget kl. 15:00

    Hemmamatch mot EIK II.


  • Onsdag 2.5
    F-9 flickor (födda 2008-2010) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.17.30-18.30.

  • Flickor F-12 kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-9 (födda 2009) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.17.30-18.30.

  • Representationslaget kl. 19:30

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.19.30-21.00.


  • Torsdag 3.5
    Juniorer P-12 (födda 2006) kl. 18:30

    Bortamatch i DM mot FF Jaro vit.


  • Fredag 4.5
    Juniorer P-10 (födda 2008) kl. 18:00

    Träning i Tellus-hallen i Jakobstad kl.18.00-19.00.

  • Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 18:00

    Träning i Tellus-hallen kl.18.00-19.00.

  • Juniorer P-13 (födda 2005) kl. 18:00

    Träning i Tellus-hallen kl.18.00-19.00.

  • Juniorer P-14 (födda 2004) kl. 18:00

    Träning i Tellus-hallen kl.18.00-19.00.

  • Juniorer P-15/17 (födda 2001-2003) kl. 18:30

    Träning på Konstgräsplan i Larsmo kl.18.30-19.45.

  • Representationslaget kl. 20:00

    Bortamatch i div.4 mot LoVe.


  • Lördag 5.5
    Juniorer P-12 (födda 2006) kl. 13:00

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.13.00-14.15.

  • Flickor F-12 kl. 13:00

    Träning på konstgräsplan i Larsmo kl.13.00-14.15.

Gästbokens tid: 24.4 '18 02:45


Sida: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

Skriva meddelande

Namn:

E-post:

Meddelande:

Stäng taggar



För att förhindra spam måste
du skriva sifforna du ser.