Nyheter


[Serietabellen]

Händelsekalender

  • Onsdag 17.7
    Juniorer P-6/7 (födda 2012 och 2013) kl. 17:30

    Träning på naturgräsplan kl.17.30-18.30.


  • Torsdag 18.7
    Juniorer P-9 (födda 2010)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2009)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-15/P-14 (födda 2004 och 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • F-10 flickor

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • F-13 flickor

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Fredag 19.7
    Juniorer P-9 (födda 2010)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2009)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-15/P-14 (födda 2004 och 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • F-10 flickor

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • F-13 flickor

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Lördag 20.7
    Juniorer P-9 (födda 2010)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2009)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-15/P-14 (födda 2004 och 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • F-10 flickor

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • F-13 flickor

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Måndag 22.7
    Första laget kl. 19:00

    Träning på naturgräsplan kl.19.00-20.30.


  • Tisdag 23.7
    Juniorer P-15/P-14 (födda 2004 och 2005) kl. 19:00

    Hemmamatch på naturgräsplan kl.19.00 mot WFA/VIFK Blue YJ.

  • Juniorer P-13 (födda 2006) kl. 19:00

    P-13 (födda 2006) bortamatch mot TUS på Heimsjöns plan i Terjärv.


  • Onsdag 24.7
    F-13 flickor kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan kl.17.30-18.45.


  • Torsdag 25.7
    Första laget kl. 19:00

    Hemmamatch mot TUS på naturgräsplan.

Sida: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 |