Nyheter


[Serietabellen]

Händelsekalender

  • Torsdag 19.7
    Juniorer P-9 (födda 2009)

    Kokkoal Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-14 (födda 2004)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Flickor F-12

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Fredag 20.7
    Juniorer P-9 (födda 2009)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga tid och plats av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-14 (födda 2004)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Flickor F-12

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Lördag 21.7
    Juniorer P-9 (födda 2009)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-14 (födda 2004)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Flickor F-12

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Måndag 23.7
    Representationslaget kl. 19:30

    Träning på naturgräsplan kl.19.30-21.00.


  • Tisdag 24.7
    Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 19:00

    P-11 svart i nejdens liga mot GBK i Nykarleby.

  • Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 19:00

    P-11 röd match i nejdens liga mot PeFF i Nykarleby.


  • Onsdag 25.7
    Representationslaget kl. 18:30

    Bortamatch i division fyra mot GBK/II.


  • Måndag 30.7
    Juniorer P-6/7 (födda 2011 och 2012) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-8 (födda 2010) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-9 (födda 2009) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-10 (födda 2008) kl. 17:30

    Träning på naturgräsplan kl.17.30-18.45.

  • Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 17:30

    Träning på naturgräsplan kl.17.30-18.45.

Sida: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 |