Matchreferat


[Serietabellen]

Händelsekalender

  • Torsdag 19.7
    Juniorer P-9 (födda 2009)

    Kokkoal Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-14 (födda 2004)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Flickor F-12

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Fredag 20.7
    Juniorer P-9 (födda 2009)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga tid och plats av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-14 (födda 2004)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Flickor F-12

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Lördag 21.7
    Juniorer P-9 (födda 2009)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-10 (födda 2008)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-11 (födda 2007)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-12 (födda 2006)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-13 (födda 2005)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Juniorer P-14 (födda 2004)

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.

  • Flickor F-12

    Kokkola Cup. Fråga plats och tid av era tränare.


  • Måndag 23.7
    Representationslaget kl. 19:30

    Träning på naturgräsplan kl.19.30-21.00.


  • Tisdag 24.7
    Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 19:00

    P-11 svart i nejdens liga mot GBK i Nykarleby.

  • Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 19:00

    P-11 röd match i nejdens liga mot PeFF i Nykarleby.


  • Onsdag 25.7
    Representationslaget kl. 18:30

    Bortamatch i division fyra mot GBK/II.


  • Måndag 30.7
    Juniorer P-6/7 (födda 2011 och 2012) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-8 (födda 2010) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-9 (födda 2009) kl. 17:30

    Träning på konstgräsplan kl.17.30-18.30.

  • Juniorer P-10 (födda 2008) kl. 17:30

    Träning på naturgräsplan kl.17.30-18.45.

  • Juniorer P-11 (födda 2007) kl. 17:30

    Träning på naturgräsplan kl.17.30-18.45.


Tillbaka